Zapasy. KS Wschód Białystok z medalami

Zapasy. KS Wschód Białystok z medalami

Doskonałe wyniki podlaskich sportowców. Zapaśnicy KS Wschód Białystok zdobyli medale podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Seniorów.

Lekkoatletyka. Podlasie Białystok z mistrzowskimi sukcesami

Lekkoatletyka. Podlasie Białystok z mistrzowskimi sukcesami

To był udany weekend dla podlaskich lekkoatletów. Podczas Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu, zawodnicy Podlasia Białystok wywalczyli cztery medale. Natalia Kaczmarek ustanowiła kolejny rekord kraju.

Podlaska Gala Olimpijska. Główna nagroda przyznana

Podlaska Gala Olimpijska. Główna nagroda przyznana

Ogłoszono wyniki Rankingu Podlaskiej Rady Olimpijskiej. Najważniejszy tytuł "Najlepszego Sportowca Roku 2022 Województwa Podlaskiego" przyznano Wojciechowi Nowickiemu. Nagroda specjalna trafiła ponadto do Lowlanders Białystok.

Ekstraklasa. Jaga do walki z Radomiakiem

Ekstraklasa. Jaga do walki z Radomiakiem

Oby to był dobry mecz! Jutro (20.02) Jagiellonia Białystok zmierzy się z Radomiakiem Radom w ramach kolejnych ekstraklasowych zmagań. Początek starcia o godz. 19:00.

Lekkoatletyka. Rekord Polski białostockiej zawodniczki

Lekkoatletyka. Rekord Polski białostockiej zawodniczki

Wczoraj (15.02) podczas Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais we francuskim Liévin, Natalia Kaczmarek z klubu KS Podlasie Białystok pobiła halowy rekord Polski w biegu na dystansie 400 metrów.

Ekstraklasa. Kolumbijski napastnik w szeregach Jagi

Ekstraklasa. Kolumbijski napastnik w szeregach Jagi

Jagiellonia Białystok ma nowego piłkarza. To Camilo Mena - dwudziestoletni napastnik z Kolumbii. W Białymstoku zagra na zasadzie wypożyczenia, które potrwa do końca sezonu.

Ekstraklasa. Jagiellonia pokonała Pogoń 2:0

Ekstraklasa. Jagiellonia pokonała Pogoń 2:0

Pierwsze w tej rundzie rozgrywek zwycięstwo Jagiellonii i ważne punkty w walce o utrzymanie się w ekstraklasie. W sobotę wieczorem na własnym boisku Jagiellonia pokonała 2:0 znajdującą się znacznie wyżej w ligowej tabeli Pogoń Szczecin i zdobyła pierwsze trzy punkty po serii ośmiu porażek i remisów.

Ekstraklasa. Jaga sprzedała napastnika. Strzelił tylko gola

Ekstraklasa. Jaga sprzedała napastnika. Strzelił tylko gola

Andrzej Trubeha nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok. 25-latek przeniósł się, na zasadzie transferu definitywnego, do Termaliki Bru-Bet Nieciecza. Podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia.

Tenis stołowy. Białostockie dziewczyny niepokonane

Tenis stołowy. Białostockie dziewczyny niepokonane

Białostockie dziewczyny rozegrały dwa kolejne spotkania w ramach grupy północnej I ligi kobiet. W sobotę (4.02) zremisowały na wyjeździe z Energą Manekin Toruń, a dzień później (5.02) wygrały 8:2 z LUKSem Agro-Sieć Chełmno. Dojlidy mają obecnie na koncie dwadzieścia trzy punkty z bilansem dziesięciu zwycięstw i trzech remisów, dzięki czemu prowadzą w tabeli.

Tenis stołowy. Bytom ponownie lepszy od Dojlid

Tenis stołowy. Bytom ponownie lepszy od Dojlid

SBR Dojlidy Białystok zmierzyły się na wyjeździe z zespołem Petralana TTS Polonia Bytom. Mimo bardzo wyrównanego spotkania, lepsi ponownie okazali się rywale ze Śląska. Białostocka drużyna przegrała 1:3 nie zdobywając tym samym cennych punktów, które pomogłyby zmniejszyć stratę do bezpiecznej strefy.

Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok zremisowała z Widzewem

Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok zremisowała z Widzewem

Jagiellonia Białystok zremisowała 1:1 na wyjeździe z Widzewem Łódź w meczu 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Gola dla gospodarzy strzelił Dominik Kun, a w końcówce przy dużym udziale Bartka Bidy samobójcze trafienie zaliczył Martin Kreuzriegler.

Ekstraklasa. Czeska gwiazda zaświeci w Jadze

Ekstraklasa. Czeska gwiazda zaświeci w Jadze

Jagiellonia Białystok ma nowego zawodnika. Z klubem związał się czeski środkowy pomocnik, Michal Sáček. 26-latek dołączył do Żółto-Czerwonych na zasadzie transferu definitywnego ze Sparty Praga. Podpisał umowę obowiązującą do czerwca 2025 roku. Będzie grał z numerem 16.

Ekstraklasa. Kolejny "out". Bitok żegna się z Jagą

Ekstraklasa. Kolejny "out". Bitok żegna się z Jagą

Kolejne odejście z "Dumy Podlasia". Stephen Godfrey Bitok nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Kontrakt 22-letniego piłkarza został rozwiązany za porozumieniem stron.

Tenis stołowy. Przed pierwszym rewanżowym rywalem Dojlid

Tenis stołowy. Przed pierwszym rewanżowym rywalem Dojlid

Jutro (3.03) o godzinie 14:00 SBR Dojlidy Białystok rozegrają na wyjeździe pierwszy mecz rundy rewanżowej. Rywalem białostoczan będzie Petralana TTS Polonia Bytom, która wyprzedza podlaski klub o jedną pozycję w tabeli.

Lekkoatletyka. Ogromne wzmocnienie Podlasia Białystok

Lekkoatletyka. Ogromne wzmocnienie Podlasia Białystok

Nową zawodniczką Podlasia Białystok została znakomita polska lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400 metrów - Natalia Kaczmarek. Na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2021 roku zdobyła złoty medal w sztafecie mieszanej Polski 4 x 400 metrów oraz srebrny medal w sztafecie kobiet 4 x 400 metrów.

Ekstraklasa. Utalentowany 17-latek odchodzi z Jagi

Ekstraklasa. Utalentowany 17-latek odchodzi z Jagi

Mateusz Kowalski odchodzi z Jagiellonii Białystok. 17-letni napastnik przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do grającej w Serie B Parmy Calcio 1913. Jak donoszą media, kwota za piłkarza to milion euro + bonusy.