
Dziś policjanci z całej Polski oddadzą hołd wrocławskim funkcjonariuszom zamordowanym na służbie.

Policjanci z KMP w Łomży poszukują 60-letniego Tadeusza Jankowskiego.

Dziś (27.11) po godzinie 5.00 na drodze krajowej nr 19 w okolicy miejscowości Wojeniec koło Dziadkowic (pow. siemiatycki) doszło do wypadku. Cztery osoby zostały ranne.

Dziś (27.11) policjanci kontrolują trzeźwość kierowców na podlaskich drogach. 22 kierowców z całego województwa o poranku zdecydowało się wsiąść do samochodu pod wpływem alkoholu.

Policjanci zatrzymali dwie kobiety, które trudniły się kradzieżami w drogeriach. Mieszkanki powiatu białostockiego ukradły kosmetyki na łączną kwotę blisko 4,5 tys. zł. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tym razem ofiarą oszustów padło małżeństwo, które uwierzyło fałszywemu doradcy inwestycyjnemu i straciło ponad 100 tys. zł. Namówiono je na inwestowanie w kryptowaluty. Policja ostrzega i apeluje o zachowanie rozsądku przy tego typu transakcjach.

W niedzielę (5.11) w rejonie miejscowości Knorydy w gminie Bielsk Podlaski samochód osobowy marki volvo zderzył się z łosiem. Zwierzę nie przeżyło.

Mieszkanka Hajnówki zgłosiła na numer alarmowy, że były partner z kolegą nie chcą opuścić jej mieszkania. Dodała, że mężczyźni demolują jej dom, a ona sama obawia się wejść do środka. Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, okazało się, że zgłaszająca ma się dobrze i wspólnie ze znajomymi mężczyznami spożywa alkohol.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę (4.11) w miejscowości Mikicin w powiecie monieckim. Na jego skutek 34-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Ciało młodego mężczyzny zostało znalezione w sobotę (4.11) rano w rezerwacie ścisłym Puszczy Białowieskiej. Wszystko wskazuje na to, że to kolejna ofiara kryzysu migracyjnego na granicy polsko-białoruskiej.

34-latek przyjechał na stację paliw i chciał kupić alkohol. Okazało się, że miał ponad dwa promile w organizmie i sądowe zakazy kierowania pojazdami. Policja zatrzymała go dzięki reakcji świadków.

Jesień to czas zmniejszonej widoczności, gdy przy często zmieniającej się pogodzie - warunki na drodze stają się uciążliwe dla wszystkich uczestników ruchu. Szczególnie szybko zapadający zmrok, może stwarzać zagrożenie dla pieszych. Dlatego policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i przypomina o odblaskach.

Nie jeździć na pamięć, uważać na znaki i słuchać poleceń policjantów. Choć Wszystkich Świętych jutro (1.11), to policjanci czuwają nad bezpieczeństwem odwiedzających cmentarze od początku minionego weekendu. Kierują ruchem na skrzyżowaniach, a przy okazji apelują o noszenie odblasków.

Dziś (31 października) na ul. Grodzieńskiej w Sokółce doszło do wypadku - jedna osoba trafiła do szpitala.

Dziś po godz. 12.00 na skrzyżowaniu ulic Tysiąclecia Państwa Polskiego i Andersa doszło do wypadku z udziałem busa i auta osobowego. Siedmioro dzieci zostało przewiezionych do szpitala.

Jedna osoba zginęła w piątek (27.10) przed południem w wypadku w miejscowości Korzeniówka, w powiecie siemiatyckim.

Dzisiejszego (27 października) poranka, w rejonie miejscowości Racewo w powiecie sokólskim doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej. Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło także wczoraj wieczorem, w okolicach Przewalanki.

W ręce podlaskich policjantów wpadł nietrzeźwy. Zjechał na pobocze, a jego auto zawisło na kamieniu. W organizmie miał ponad 4 promile alkoholu. Do tego wszystkiego, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Dziś (25.10) w Białymstoku doszło do wypadku na ul. Wierzbowej. Kierowca Mercedesa potrącił na przejściu dla pieszych dwie nastolatki. Trafiły do szpitala.

Na DK 19 doszło do wypadku - seicento zderzyło się z ciężarówką.

Do groźnego zdarzenia doszło dziś (24.10) wieczorem przy ul. Poleskiej w Białymstoku. Autobus PKS Nova wjechał w jeden z budynków. Kierowca trafił do szpitala.

W rejonie miejscowości Dobrowoda w powiecie hajnowskim Straż Ochrony Kolei dokonała makabrycznego odkrycia. W pobliżu trakcji kolejowej znalazła zwłoki mężczyzny. Policjanci pracują nad tą sprawą pod nadzorem prokuratora.

W rejonie mostu w Zambrowie została potrącona kobieta. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych.

Kierowcę Fiata obudzili mundurowi, którzy ustalili, że 30-latek ma ponad promil alkoholu w organizmie. Tłumaczył policjantom, że niewiele pamięta i nie wie co tutaj robi. Mężczyźnie grożą nawet 3 lata więzienia.

Oszuści nie odpuszczają. Tym razem 29-latek stracił blisko 65 tys. zł. Mężczyzna, na prośbę rzekomego pracownika banku, zainstalował na swoim telefonie aplikację do zdalnej obsługi urządzenia. Kiedy się na niej zalogował, dał oszustom dostęp do swojej bankowości elektronicznej.