
Zakończył się rok szkolny 2025/2026. W piątek uczniowie w całym województwie podlaskim odebrali świadectwa i oficjalnie rozpoczęli wakacje. Przed nimi ponad dwa miesiące odpoczynku, podróży i letnich przygód. Z tej okazji Kuratorium Oświaty w Białymstoku skierowało do społeczności szkolnej życzenia bezpiecznego i radosnego lata.