
Piłkarskie święto zawita do Narewki. Już 27 czerwca odbędzie się „Piknik z Jagą”, którego głównym punktem będzie towarzyski mecz pomiędzy Jagiellonia Białystok a reprezentacją Województwa Podlaskiego. Organizatorzy zapowiadają sportowe emocje, spotkania z zawodnikami oraz liczne atrakcje dla całych rodzin.