Piłkarskie święto w Narewce. Jagiellonia zmierzy się z reprezentacją Podlasia

Piłkarskie święto zawita do Narewki. Już 27 czerwca odbędzie się „Piknik z Jagą”, którego głównym punktem będzie towarzyski mecz pomiędzy Jagiellonia Białystok a reprezentacją Województwa Podlaskiego. Organizatorzy zapowiadają sportowe emocje, spotkania z zawodnikami oraz liczne atrakcje dla całych rodzin.

[fot. Kamil Timoszuk/UMWP]

[fot. Kamil Timoszuk/UMWP]

Narewka będzie gospodarzem wyjątkowego wydarzenia dla kibiców piłki nożnej z regionu. 27 czerwca, odbędzie się „Piknik z Jagą”, organizowany przez Jagiellonia Białystok we współpracy z Samorządem Województwa Podlaskiego.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Opera i Filharmonia Podlaska, podkreślano, że celem inicjatywy jest przybliżenie klubu mieszkańcom mniejszych miejscowości regionu oraz promocja Podlasia.

Głównym punktem wydarzenia będzie mecz sparingowy pomiędzy Jagiellonią a reprezentacją Województwa Podlaskiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 na stadionie w Narewce. Wcześniej, od godz. 13.00, na uczestników czekać będą atrakcje przygotowane w ramach rodzinnego pikniku.

Przedstawiciele klubu podkreślają, że wydarzenie ma być formą podziękowania dla kibiców z regionu, którzy regularnie wspierają żółto-czerwonych na stadionie w Białymstoku. Organizatorzy liczą na liczną frekwencję i zapraszają zarówno mieszkańców powiatu hajnowskiego, jak i fanów Jagiellonii z całego województwa.

27 czerwca Narewka stanie się na jeden dzień stolicą podlaskiej piłki.

Zobacz również