© 2016-2026 Białystok - Portal Regionalny bia24.pl
Dziś (23.06) na dworcu kolejowym w Białymstoku odbędzie się akcja profilaktyczna „Podróż: Zdrowie”. W godzinach 10.00–12.00 podróżni będą mogli bezpłatnie skorzystać z podstawowych badań oraz wziąć udział w warsztatach pierwszej pomocy.