Jak informuje Komendant 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku, na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Kawaleryjskiej 70 w czwartek, 25 czerwca, w godz. 10.00-13.00 będzie uruchamiana syrena alarmowa.
Działanie ma związek z realizacją ćwiczeń szkoleniowych „Dzień Zagrożenia Skażeniem”.

