Letnie spacery z przewodnikami PTTK

Już 4 lipca rusza letni cykl spacerów z przewodnikami PTTK. Wycieczka odbędzie się pod hasłem "Preludium zagłady. Pierwsze dni okupacji niemieckiej". Udział jest bezpłatny.

[fot. mat. organizatora]

[fot. mat. organizatora]

Letnie spacery z przewodnikami już na stałe wpisały się w wakacyjny kalendarz Białegostoku. 

Począwszy od pierwszej soboty lipca (4.07) będą odbywały się w lipcu co tydzień, a w sierpniu z przerwą 15.08. Pierwsza wycieczka zaplanowana jest pod hasłem "Preludium zagłady. Pierwsze dni okupacji niemieckiej". Miejsce zbiórki: wodopojka przy Rynku Siennym.

Kolejne spacery odbędą się: 11, 18 i 25 lipca oraz 1, 8, 29 sierpnia, a także 5 września. Podczas spacerów będzie można zwiedzać m.in. założenie ogrodowo-pałacowe Branickich, dawne getto białostockie, Starosielce czy osiedle Przydworcowe.

Spacery rozpoczynają się o godz. 10.00.

Organizator spacerów jest Klub Przewodników Turystycznych PTTK w Białymstoku. Udział jest bezpłatny.

Zobacz również