BIA24 - Podlaska Oktawa Kultur
Kultura i rozrywka

Podlaska Oktawa Kultur

2017-07-25 13:03:00
Bia24.pl Podlaska Oktawa Kultur
/foto/www.oktawa.woak.bialystok.pl/

W środę (26 lipca) zaczyna się X Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru.

Plan imprezy


26 lipca 2017 r. (środa)

Białystok

godz. 17.30, Katedra - plac przy Ratuszu - Parada Zespołów

godz. 18.00, plac przy Ratuszu - Koncert Inauguracyjny: Mdzlevari (Gruzja),

Žilvitis (Litwa), Stanica (Rosja), Regimantas Šilinskas (Litwa), Biełyje

Rosy (Białoruś)


27 lipca 2017 r. (czwartek)

Białystok

godz. 18.00, plac przy Ratuszu - Poimienkos Aylos (Grecja), Gosciniec

(Białoruś), Sarakina (Polska), Pijana Sypialnia (Polska), Lovzar

(Polska, Czeczenia), Woda Na Młyn (Polska), Klezmafour (Polska)

 

28 lipca 2017 r. (piątek)

Białystok

godz. 18.00, plac przy Ratuszu

Kazaczata (Adygeja), Srspki Vitezovi (Bośnia i Hercegowina), Cicha&Pałyga

(Polska), Skaz (Rosja), Cudesvita (Bułgaria), Vołosi (Polska)

Łomża

godz. 19.00, Stary Rynek

Agnieszka Żemek-Pawczyńska (Polska), Dnipro(Ukraina)

Grajewo

godz. 18.00, Grajewskie Centrum Kultury

Hilleluey Adar (Izrael), Stanista (Rosja)

Mońki

godz. 17.00, Moniecki Ośrodek Kultury

Volnista (Rosja), Regimantas Siliniskas (Litwa)

Krypno Kolonia

godz. 19.00, Pacowa Chata

Gosciniec (Białoruś)

Zabłudów

godz. 19.00, Planty

Poimenikos Aylos (Grecja), Prolisok (Ukraina)

Ciechanowiec

godz. 18.00, Muzeum Rolnictwa

Mdzlevari (Gruzja)

Augustów

godz. 19.00, Pałac na Wodzie Falkowski

Lovzar (Polska, Czeczenia)

Zambrów

godz. 18:00, Miejski Ośrodek Kultury

Klek (Chorwacja)


29 lipca 2017 r. (sobota)

Białystok

godz. 18.00, plac przy Ratuszu

Rada Dance Art (Polska), Grajewianie (Polska), Volnitsa (Rosja), Prolisok (Ukraina), Dnipro (Ukraina)

Suwałki

godz. 17.00, Park Konstytucji 3 Maja

Hilleluey Adar (Izrael)

Czarna Białostocka

godz. 19.00, stadion miejski

Stanista (Rosja), Klek (Chorwacja)

Supraśl

godz. 19.00, amfiteatr

Regimantas Šilinskas (Litwa), Skaz (Rosja)

Szczuczyn 

godz. 18.00, scena przy ul. Kościelnej

Gosciniec (Białoruś), Chudesiya (Bułgaria)

Narewka

godz. 18.00, amfiteatr

Srpski Vitezovi (Bośnia i Hercegowina), Žilvitis (Litwa)

Tykocin

godz. 18.00, zamek

Kazaczata (Adygeja)

Wasilków

godz. 19.00, kościół NMP Matki Miłosierdzia

Mdzlevari (Gruzja)

Gródek

godz. 17.00, Gródek-Boryk

Poimenikos Aylos (Grecja)


30 lipca 2017 r. (niedziela)

Białystok

godz. 17.30, plac przy Ratuszu

Kurpie

Zielone (Polska), Agnieszka Żemek-Pawlaczyńska (Polska), Hilleuley Adar

(Izrael), Klek (Chorwacja), Chór im. Veryovki (Ukraina) 

Suwałki

godz. 16.00, park Konstytucji 3 maja

Skaz (Rosja)

Hajnówka

godz. 17.00, amfiteatr

Chudesiya (Bułgaria), Volnitsa (Rosja)

Siemiatycze

godz. 17.00, amfiteatr nad zalewem

Srpski Vitezovi (Bośnia i Hercegowina)

Ciasne, gm. Supraśl

godz. 15.00, Gminna Pracownia Edukacji Kulturalnej

Poimienkos Aylos (Grecja)

Szepietowo

godz. 18.00, Gminny Ośrodek Kultury

Kazaczata(Adygeja), Prolisok (Ukraina)

Białowieża

godz. 17.00, Białowieski Ośrodek Kultury

Dnipro (Ukraina)

Rajgród

godz. 15.00, amfiteatr miejski

Žilvitis (Litwa), 

Hodyszewo

godz. 13.00, Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie

Mdzlevari (Gruzja)

Wąsosz

godz.15:00, sala gimnastyczna szkoły podstawowej

Lovzar (Polska, Czeczenia)


autor BIA24
Kinga Nazaruk
redakcja@bia24.pl
Zobacz również:
Wiecej