O spektaklu „Jaka to rozkosz pisać do Ciebie list"
Anna Romantowska na scenie Nie Teatru wystąpi wspólnie z wybitnym aktorem Wojciechem Wysockim. Artyści ożywią na scenie niezwykłą, prywatną relację dwójki mistrzów polskiej literatury - Wisławy Szymborskiej oraz Zbigniewa Herberta.
Widzowie zostaną zabrani w poruszającą i sentymentalną podróż przez wieloletnią, pełną głębokiego szacunku, ale też błyskotliwego humoru i intelektualnego flirtu korespondencję oraz ponadczasową poezję noblistki i autora „Pana Cogito". Miłosno-przyjacielski dialog aktorów dopełni wykonywana na żywo muzyka w aranżacji Piotra Kajetana Matczuka, która nada całości intymnego, niepowtarzalnego charakteru.
Więcej o wydarzeniu: https://www.nieteatr.pl/wydarzenia/jaka-to-rozkosz-pisac-do-ciebie-list---anna-romantowska-wojciech-wysocki-piotr-kajetan-matczuk-spektakl

