Anna Romantowska na scenie Nie Teatru

Już w najbliższą niedzielę 28 czerwca o 18:00 na scenie Nie Teatru odbędzie się wyjątkowe wydarzenie literacko-muzyczne. W spektaklu „Jaka to rozkosz pisać do Ciebie list" wystąpi znakomita polska aktorka Anna Romantowska, która zaledwie kilka dni temu, podczas uroczystości w ramach Dni Miasta, została uhonorowana odznaczeniem „Urbi Meritus - Zasłużony Miastu".

[fot. Miasto Białystok]

[fot. Miasto Białystok]

O spektaklu „Jaka to rozkosz pisać do Ciebie list"

Anna Romantowska na scenie Nie Teatru wystąpi wspólnie z wybitnym aktorem Wojciechem Wysockim. Artyści ożywią na scenie niezwykłą, prywatną relację dwójki mistrzów polskiej literatury - Wisławy Szymborskiej oraz Zbigniewa Herberta.

Widzowie zostaną zabrani w poruszającą i sentymentalną podróż przez wieloletnią, pełną głębokiego szacunku, ale też błyskotliwego humoru i intelektualnego flirtu korespondencję oraz ponadczasową poezję noblistki i autora „Pana Cogito". Miłosno-przyjacielski dialog aktorów dopełni wykonywana na żywo muzyka w aranżacji Piotra Kajetana Matczuka, która nada całości intymnego, niepowtarzalnego charakteru.

Więcej o wydarzeniu: https://www.nieteatr.pl/wydarzenia/jaka-to-rozkosz-pisac-do-ciebie-list---anna-romantowska-wojciech-wysocki-piotr-kajetan-matczuk-spektakl 

Zobacz również