Super-stek.pl - sklep internetowy, prawdziwe mięso z podlaskiej wsi

Firma mobilna

+48 783 400 600

super-stek.pl

24h/dobę 7 dni w tygodniu

"Skąd masz to mięso? Jest fantastyczne! " Taka zwykle jest reakcja moich przyjaciół z miasta po zjedzeniu wołowiny na moim stole. Niektórzy z tych gości prosili mnie nawet o wysyłkę mięsa do swoich domów w miejscach tak odległych jak Anglia czy Niemcy oraz wszelkich zakątków Polski - Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Toruń, Poznań... W ten oto sposób zrodził się pomysł powstania sklepu super-stek.pl

 

Internetowy sklep mięsny super-stek.pl powstał z myślą o ludziach ceniących sobie jakość i wygodę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mięso, wędliny, steki oraz przyprawy. Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionym zakładem mięsnym BOST z Turośni Kościelnej, mamy nie tylko gwarancję jakości oraz świeżości wszelkich produktów, ale również pewność, że mięso pochodzi tylko z naszego regionu. Oferowane przez nas wędliny produkowane są wyłącznie metodami tradycyjnymi, natomiast bukiet smakowy oraz wyśmienity aromat uzyskiwany jest za pomocą kompozycji naturalnych przypraw.

 

Robiąc zakupy na stronie super-stek.pl kupują Państwo najświeższe mięso z pierwszej ręki. Zakupiona przez Państwa żywność, nie jest przez nas magazynowana - przed wysyłką jest odebrana bezpośrednio z zakładu mięsnego, dzięki temu macie Państwo gwarancję świeżości.

 

Jak wygląda wysyłka kurierska? - produkty są pakowane w pudełka termo i owijane folią strech. Towar zawsze następnego dnia trafia do klienta. 

Koszt takiej wysyłki to 40 zł - (opakowanie termo i usługa kurierska). 

 

Firmowy transport obsługuje cały Białystok i okolice do 30 km.

 

Istnieją trzy możliwości dostawy:

Poranna - Zakupy rozwożone są pomiędzy godziną 09:00 - 11:00

Popołudniowa - Zakupy rozwożone są pomiędzy godziną 13:00 - 15:00

Wieczorna - Zakupy rozwożone są pomiędzy godziną 17:00 - 19:00

 

Każdy dowóz realizowany jest po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z klientem.

 

KOSZTY TRANSPORTU:

Zakupy do 200 zł - transport 10 zł

Zakupy powyżej 200 zł - transport GRATIS

 

Polska kuchnia ma w sobie ogromny potencjał - trzeba tylko umieć wydobyć z niej wszystko, co najlepsze i najzdrowsze, a potem dodać do tego odrobinę wyobraźni. I my mamy na to sposób... Obecnie dostarczamy do Państwa domów najlepszej jakości wędliny oraz mięso, przyczyniając się w ten sposób do powrotu na Polskie stoły - zdrowej, tradycyjnej oraz wyśmienitej żywności takiej jak:

boczek wędzony, karkówka wędzona, kiełbasa chłopska, kiełbasa leśna podsuszana, kiełbasa podsuszana, kiełbasa turosieńska, kiełbasa weselna, kiełbasa wiejska, kiełbasa żywiecka, podgardle wędzone, polędwiczka wędzona, schab babuni, schab pieczony, schab wędzony, schab wędzony krotoszyński, schab wędzony łososiowy, szynka babuni, szynka wędzona, szynka wędzona łososiowa, szynka wędzona z komina, szynka wędzona z tłuszczykiem, wędzonka chłopska

Galeria