iSwim Białystok - szkoła pływania

ul. Wierzbowa 3 / C, 15-743 Białystok

782 997 050

iswim.bialystok.pl/

8:00-18:00

 

Nasi wykwalifikowani instruktorzy, posiadający wieloletnie doświadczenie i mogący pochwalić się sukcesami w tym sporcie, są gotowi do podzielenia się swoją pasją i umiejętnościami ze wszystkimi rodzajami pływaków, tak aby czuli się w wodzie komfortowo, pewnie i bezpiecznie, a przede wszystkim byli usatysfakcjonowani ze swoich postępów.

Przykładamy wszelką staranność, tak aby lekcje pływania były połączeniem zabawy, edukacji i wyzwania.

 

 

OFERTA

 

Nauka pływania dzieci, młodzieży i dorosłych - jeżeli boisz się wody lub nie potrafisz pływać to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Szkoła Pływania Iswim nauczy pływać każdego - od maluszka po staruszka. Odpowiednio dobrane metody nauczania pomogą w prosty i łatwy sposób opanować pływanie na plecach i brzuchu. Zajęcia prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów pływania zapewniając doskonałą opiekę oraz wspaniałą zabawę. 

 

Doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych - umiesz już pływać lub chcesz podnieść swoje zdolności pływackie? Idealnie trafiłeś. Jest to kolejny etap, gdzie dzięki odpowiednio dobranym metodom doskonalone są wcześniej wyuczone umiejętności, a także style pływackie. Chcesz się czuć swobodnie i bezpiecznie w wodzie? Zapisz się na kurs już teraz. Nasi instruktorzy oraz trenerzy sprawią, że pokochasz ten sport.

 

Trening sportowy - są to zajęcia dla osób które umieją już pływać lub tych którzy chcieliby by polepszyć swoje umiejętności pływackie. Chcesz wystartować w zawodach pływackich? Zdać egzamin zawodowy? A może rozpocząć starty w Triathlonie? Zgłoś się do nas. 

 

Indywidualne zajęcia
Nie masz czasu na regularne chodzenie na zajęcia? Umów się na lekcje indywidualne!
Oferta skierowana jest do wszystkich i tych dobrze pływających jak i dopiero początkujących.

 

Nie ma efektywniejszego sposobu nauki pływania niż pod okiem instruktora, który poświęca cały czas osobie ćwiczącej.  Możecie być pewni, że nasi doświadczeni instruktorzy wydobędą z każdego pływacki talent.

 

Indywidualne Plany Treningowe i Dietetyczne

Galeria