Hyundai - Nord Auto Białystok

Al. Jana Pawła II 85, 15-703 Białystok

502 776 899

www.nordauto.hyundai.pl/

9.00-18.00

Hyundai od lat konsekwentnie buduje wizerunek iście europejskiej marki, która oferuje samochody stworzone i wyprodukowane zgodnie z oczekiwaniami klientów w Europie. Dzięki takiemu podejściu sukcesywnie umacniamy się na rynku oraz efektownie konkurujemy z wiodącymi markami motoryzacyjnymi.


Priorytetem jest dla nas rozwój jakościowy oraz osiągnięcie jak najwyższego poziomu satysfakcji klienta. Oferujemy naszym Klientom nowoczesny, bezpieczny oraz wyróżniający produkt, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom.


Prowadzimy sprzedaż zarówno nowych jak i używanych samochodów marki Hyundai. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich modeli Hyundai oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów. Świadczymy usługi blacharsko-lakiernicze. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty oraz do odwiedzenia Autoryzowanej Stacji Obsługi, która gwarantuje wysoką jakość oraz profesjonalizm świadczonych usług.


Zapewniamy szybkie i profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nasi wykwalifikowani mechanicy dokonują przeglądów oraz regulacji. Serwis jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, uwzględniający wysokie zaawansowanie techniczne samochodów Hyundai. Dzięki temu jest w stanie sprostać aktualnym wymaganiom oraz standardom w zakresie technologii naprawy samochodów. Stosowane w serwisach oryginalne części zamienne Hyundai charakteryzują się takimi samymi parametrami i właściwościami ( pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym ) jak części montowane w nowych samochodach. 


Zapewniamy Państwu szybkie, profesjonalne i kompleksowe wsparcie techniczne przy doborze części. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów, których pojazdy marek Hyundai zostały zakupione w Europie jak i do tych, którzy posiadają samochody sprowadzone z USA. Dla Klientów prowadzących warsztaty niezależne, serwisy blacharsko-lakiernicze, hurtownie i sklepy motoryzacyjne przygotowaliśmy specjalny program sprzedaży zewnętrznej.
Serwis blacharsko-lakierniczy zajmuje się m.in. kosztorysowaniem napraw pojazdów w systemach Audatex i Eurotax, kontroluje stan zawieszenia pojazdu po dokładnej naprawie, rozlicza bezgotówkowo naprawy. Posiada również lawetę do holowania samochodów osobowych i dostawczych, zaś na czas naprawy zapewnia transport zastępczy.

Prowadzimy również samolikwidację zkód PZU, Hestia, Allianz, Uniqa, Benefia. Jeśli przydarzy się Państwu szkoda komunikacyjna z polisy AC lub OC, wystarczy przyjechać do nas, a my pomożemy ją zgłosić. Wykonamy oględziny Państwa pojazdu, a następnie omówimy procedurę oraz termin likwidacji zaistniałej szkody.

    

 

Galeria