Hotel Esperanto ***

ul. Legionowa 10, 15-099 Białystok

85 740 99 00, 605 22 66 22

www.hotelesperanto.net

24h/dobę

W pobliżu znajdują się nie tylko najważniejsze instytucje i urzędy, ale także najmodniejsze kluby i restauracje. W najbliższym sąsiedztwie hotelu leży również Pałac Branickich zwany Wersalem Podlasia oraz największy miejski Park Planty.

Hotel Esperanto *** to także ciekawa dawka historii miasta oraz jego dwóch wybitnych obywateli - Ludwika Zamenhofa, twórcy języka esperanto oraz Mikołaja Kawelina, mecenasa sportu i uroków życia.

 

Hotel Esperanto swoim Gościom oferuje:

  • 34 przestronne ( wszystkie powyżej 20m2) i gustownie urządzone pokoje Standard i Superior, w tym pokoje z tarasami zapewniającymi piękny widok centrum miasta oraz Park Planty.
  • 2 eleganckie apartamenty: Apartament Ludwika Zamenhofa i Apartament Mikołaja Kawelina składające się z pokoju dziennego oraz sypialni o powierzchni ponad 50 m2.

 

Wyposażenie pokoju:

o indywidualnie sterowana klimatyzacja we wszystkich pokojach,

o szerokopasmowe WI-FI (w cenie pokoju),

o łóżka hotelowe o szerokości od 1m do 2m,

o antyalergiczne poduszki i kołdry,

o TV LCD,

o minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty

o minisejf dostosowany do przechowywania laptopa w apartamentach,

o tarasy w pokojach na czwartym piętrze oraz lunety do obserwacji zabytków

* łazienki z prysznicem, suszarką oraz zestawem kosmetyków.

 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy bezpieczny parking podziemny na 17 aut, a bezpośrednio przed hotelem znajduje się duży i monitorowany miejski parking, bezpłatny w weekendy.

 

KONFERENCJE

 

Hotel Esperanto to także doskonałe miejsce do organizacji konferencji i szkoleń. Zapewniamy Państwu kameralną atmosferę oraz profesjonalną obsługę spotkań. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane oraz posiadają naturalne dzienne oświetlenie. Posiadamy sale konferencyjne na 120, 50 i 20 osób.

Galeria