Folwark Nadawki - restauracja

ul. Nadawki 23, 16-010 Wasilków

85 743-88-33

folwarknadawki.pl

Pon. – Czw. 12:00-22:00, Pt. – Sob. 12:00-23:00, Ndz 12:00-22:00

To wyśmienite miejsce na lunch, obiad z klientami lub gośćmi, szczególnie spoza naszego regionu. Zapraszamy również w weekendy z rodziną i przyjaciółmi, tutaj możesz pospacerować po pobliskim skansenie, a potem u nas smacznie coś zakąsić.

 

IMPREZY FIRMOWE, BIZNESOWE, BANKIETY

Organizujemy imprezy zamknięte. Jesteśmy w stanie zrealizować prawie każdy Państwa pomysł na oryginalne spotkanie biznesowe, bankiet w Folwarku. Posiadamy dwie piękne sale (biesiadna ok. 140 miejsc z tańcami/ myśliwska ok. 50 miejsc). Folwarku Nadawki mogą Państwo świętować jak należy! Jadła i napitku nie zabraknie, a i moc innych atrakcji możemy zapewnić - dla najmłodszych, i dla najstarszych gości.

 

RUSKA BANIA

Proponujemy również wypoczynek w Ruskiej Bani. Jest to domek drewniany z tradycyjną ruską sauną, urządzony z wygodami, zaledwie 5 km od Białegostoku. Na biesiadowanie, ważne rozmowy i zdrowy wypoczynek albo i na nocowanie.

 

KONFERENCJE, SZKOLENIA

Jednocześnie organizujemy konferencje, przyjęcia oraz szkolenia. Nasza oferta cateringowa zawiera obsługę:

 

  •     bankietów i przyjęć w miejscu zaproponowanym przez nas,
  •     bankietów i konferencji w Państwa firmie lub dowolnym innym miejscu,
  •     przyjęć na świeżym powietrzu,
  •     obiadów, przekąsek lub kanapek.
  •  w pełni wyposażoną salę konferencyjną oraz szkoleniową, dysponujemy rzutnikiem, nagłośnieniem, ekranem, itp.

 

PRZEPYSZNE OBIADY

Wyśmienita kuchnia Folwarku Nadawki słynie w całej okolicy. Podajemy tradycyjne, wiejskie potrawy przyrządzane według oryginalnych przepisów! Obiad w Folwarku Nadawki to uczta dla brzucha, ale i dla ducha! Do jadła i tańca przygrywa wesoła kapela, a w kominku trzaska ogień, rozświetlając wnętrze izby, bogato przyozdobionej w rękodzielnicze precjoza. Po obiedzie zapraszamy na spacer po skansenie lub wypoczynek na ławie przy piecu.

 

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE

Organizujemy imprezy, na których bawi się kilkutysięczna publiczność. Zapewniamy kompletną oprawę występu - łącznie z technicznym wyposażeniem sceny, nagłośnieniem i oświetleniem. Niech Państwo uważnie śledzą kulturalne zapowiedzi, o Folwarku Nadawki jeszcze nieraz będzie głośno!

 

WESELA I OBIADY WESELNE

Któż nie chciałby mieć wesela jak z Reymonta lub Wyspiańskiego?

W tradycyjnej, wiejskiej izbie, za stołem zastawionym swojskimi potrawami, w otoczeniu drewnianych chałup, wśród łąk, pól i lasów. To marzenie mogą Państwo spełnić tylko w Folwarku Nadawki, który jest miejscem w sam raz na tradycyjne, wiejskie weselisko!

Folwark Nadawki słynie ze znakomitej kuchni pełnej regionalnych przysmaków, fachowej i miłej obsługi i perfekcyjnej organizacji. W naszych salach możemy ugościć łącznie 200 osób podczas przyjęć zasiadanych i 350 osób podczas przyjęć bufetowych.

W zależności od potrzeb istnieje możliwość przygotowania atrakcyjnej oprawy artystycznej, zaangażowania dowolnego zespołu muzycznego oraz rozrywek dodatkowych: kuligu lub przejażdżek bryczką, inscenizacji obrzędów ludowych, pokazów folkloru i wielu innych atrakcji. Naszym gościom zapewniamy dyskretną ochronę oraz parking samochodowy.

 

CATERING

Już od wielu lat realizujemy usługi cateringowe. Sprawdź, jak możemy spełnić Twoje oczekiwania.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Galeria