Centrum Medyczne Gajowa - Stomatologia, Rehabilitacja

ul. Gajowa 29, 15-001 Białystok

85 654 22 22

centrummedycznegajowa.pl

8:00-20:00

 

STOMATOLOGIA RODZINNA "Zębowa wróżka"

Trafna diagnoza, dobrze zaplanowany, bezbolesny i skuteczny proces leczenia przebiegający w warunkach pełnego bezpieczeństwa i higieny, profesjonalizm i leczenie na najwyższym poziomie, by w końcowym efekcie uzyskać piękne, zdrowe zęby oraz perfekcyjny uśmiech to nasza misja.

Gabinet Stomatologii rodzinnej Zębowa Wróżka powstał z myślą o grupie najbardziej wymagających pacjentów właśnie po to, by spełnić ich oczekiwania. Naszą naczelną ideą jest dbałość o zdrowie Państwa zębów oraz kreowanie idealnych uśmiechów.

Oferujemy Państwu m.in: zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii dziecięcej , protetyki , chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej

Gwarantujemy pełen profesjonalizm, oszczędność czasu i atrakcyjne ceny. Od tej chwili stomatolog nie musi kojarzyć się z bólem, odwiedźcie nas Państwo i przekonajcie się sami w miłej atmosferze!


 

REHABILITACJA LECZNICZA "Magiczna sala''

- Konsultacja lekarza rehabilitacji - jest profesjonalną konsultacją przeprowadzoną przez doświadczonego lekarza specjalistę rehabilitacji zakończoną skierowaniem na zabiegi fizjoterapeutyczne.
- Konsultacja fizjoterapeutyczna - profesjonalna konsultacja przez wykwalifikowanych terapeutów z międzynarodowymi kursami diagnostycznymi obejmująca zarówno stawy obwodowe oraz kręgosłup. Szczegółowe testy kliniczne pozwalają odnaleźć terapeucie zaburzone struktury i bezpośrednią przyczynę dolegliwości bólowych.

 

W naszej Poradni Rehabilitacyjnej ścisła współpraca lekarza rehabilitacji oraz fizjoterapeuty sprawia, że najważniejszy jest pacjent.

-Metoda McKenziego
-Terapia manualna
-Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa
-Terapia zespołów bólowych kręgosłupa
-Szkoła pleców
-Terapia tkanek miękkich
-Rehabilitacja ogólnousprawniająca
-Rehabilitacja funkcjonalna
-Terapia dla pacjentek w ciąży
-Terapia indywidualna
-Fizykoterapia
-Kinesiology taping
-Masaż leczniczy
-Masaż antycellulitowy bańką chińską
-Zabiegi antycellulitowe
-Drenaż limfatyczny

Galeria