Budmex - budownictwo jednorodzinne

Choroszcz, ul. Mickiewicza 64B

791 767 022

www.budmex.net

8.00-18.00

Oferta obejmuję ekonomiczne, nowoczesne domy jednorodzinne po 158 m2, 5 pokojowe (w tym duży salon z kuchnią i jadalnia, 4 sypialnie        lub 3 sypialnie i gabinet), 2 łazienki, wiatrołap, kotłownia, garaż w zabudowie wolnostojącej.  

 

Domy w naszej ofercie są budowane w oparciu o najnowsze technologie jak i trendy architektoniczne, a co za tym idzie pięknie się prezentują i mają funkcjonalne wnętrza. Na funkcjonalność naszych budynków wpływa nie tylko wielkość, rodzaj i liczba pomieszczeń, ale także bryła budynku oraz jego usytuowanie na działce.

 

Jeżeli dom zostanie umieszczony w złej pozycji do kierunków świata, to duże przeszklenia tarasowe np. od strony północnej zupełnie nie spełnią swej roli, a na to zwracamy szczególną uwagę przy zakupie gruntów pod nasze inwestycje. Jeśli chodzi o bryłę, to wyróżnia się prosta forma. Klasyczny budynek o zwartej bryle będzie łatwiejszy do ogrzania i zapewni więcej wygody niż rozłożysta budowla. Dwuspadowe dachy  oferują  więcej przestrzeni użytkowej na poddaszu niż wielospadowe i co istotne są dużo bardziej prostsze w konstrukcji.

 

Do wyboru są dwie oferty wykończenia:

  • Standard (stan deweloperski z zewnątrz -stan surowy w wewnątrz)*
  • Premium (stan deweloperski z zewnątrz -stan deweloperski w wewnątrz)* Wycena dla tej oferty robiona jest indywidualnie pod każdego klienta.

 

Galeria